Külarahva jaanipidu 2021

Hea külarahvas! Anname teada, et sel aastal traditsioonilist kärusõitu vanadesse talukohtadesse ei toimu. Eelmisel aastal sai käru puupüsti rahvast täis ja sel aastal ei tihka me koroonaviiruse kartuses sellist vastutust võtta. Ka lillepottide viimine lükkub kuumuse tõttu veidi hilisemasse aega.

Aga see kõik ei tähenda, et Jaanipäev Karitsa külas üldse olemata jääb. Ootame kõiki huvilisi sel aastal jaanipeole Tõnu-Männiku talusse, kus pererahvas Kaia ja Arno meid on lahkelt vastu võtmas. Laua katame jällegi ühiselt – igaüks saab meelepärast kaasa võtta ja ka teistega jagada.

Pidu algab 23.juuni kell 18.

Rubriigid: KOOSTATUD | 122 kommentaari

Ilmus Tribüüni uus number

Veebruari alguses sai valmis meie küla ajalehe “Tribüün” kolmas number. Lugeda saab külaplatsi renoveerimisest, Karitsa järve ümbruse uuenduskuurist ja mitmest muustki teemast.

Viimane number, ja ka teised varasemad, on leitavad ja allalaaditavad meie veebist https://karitsa.ee/tribuun/

Rubriigid: KOOSTATUD | Lisa kommentaar

Külaplatsi renoveerimine

2011. aasta suvel toimus Juuru kihelkonnapäevade raames Karitsa küla päev, mille ettevalmistamise raames valmis Uuema talu valdustesse kuuluvale, Kaiu-Lau maantee äärsele platsile lipumast ja küla tutvustav infotahvel, koos puidust varikatuse, istumisala ja käiguteega.

Jätka lugemist
Rubriigid: KOOSTATUD | Lisa kommentaar